otdyh

Родинний відпочинок

Оздоровчо-розважальний комплекс "Лісова пісня"

Оздоровчо-розважальний комплекс "Лісова пісня" розташований в мальовничій зоні на півдні Запорізької області в Алтагірскому лісництві, на березі теплого Молочного лиману Азовського моря.

Молочний лиман є унікальним природним явищем - єдиним на Україні біосферним заповідником міжнародного рівня.Територія:
До ваших послуг зелена, закрита територія площею 8 Га, розташована на першій береговій лінії від Молочного лиману з широким пляжем, обладнаним тіньовими навісами.

Розміщення:
На території комплексу є номери різної комплектації 2-3-4-6-місні.
- доміки "економ";
- Номери зі зручностями в корпусі (туалет, душ);
- номери з усіма зручностями (душ, туалет, холодна та гаряча вода, кондиціонер, телевізор);
- номери "люкс".

Харчування:
Самостійне приготування їжі (необхідний посуд та піч надаємо) або домашня кухня під замовлення. Питна вода по всій території комплекса.

Сервіс та інфраструктура:
На території комплекса "Лісова пісня" знаходяться мангальні зони, дитячі та спортивні майданчики, дитячий батут, басейн, спеліокімната, зона wi-fi, безкоштовна автостоянка, сауна. На пляжі є прокат байдарок та SUP.

 

Ми працюємо цілий рік!

baidarkiЯкщо Ви бажаєте забронювати місця для вiдпочинку та розваг, телефонуйте за наступними номерами:

+38 (096) 37 444 27  - Марія Вікторівна
+38 (097) 221 77 44 - Тетяна Миколаївна
+38 (050) 322 03 23 - Алла Анатоліївна
+38 (067) 792 48 49 - Алла Анатоліївна

lisova pisnya


altagir

Поспішайте провести час на природі, зміцнити імунітет, отримати позитив і зарядити втомлений від карантину організм!

sup

Активні люди завжди знайдуть у нас для себе заняття за інтересами: хтось підкорює Молочний лиман, хтось сімейну команду перетворює в спортивну, хтось користується цілющими грязями нашого лиману.
А ще на нашій території зустрілися давні друзі по життю і суперники в спорті - футбольні команди з Нижньосірогозького району Херсонської області та Веселівського району Запорізької області. І зустріч друзів, і футбольний матч.


lisova pisnya

baydarki

Заняття і розваги за інтересами в "Лісовій пісні" може знайти кожен: купання в Молочному лимані без медуз (!!!), в басейні, катання на байдарках і сапбордах, гра в настільний теніс, волейбол, футбол, в компанії друзів з шашликом, корпоратив в колі колег, спелеокімната, сауна.otdih

Вас зустрiне красива природа, тепле лагiдне море, велика охайна территорія, чисте повітря, дивовижний запах соснового лiсу та морський бриз.

Как к нам доехать