Номерний фонд

На вибір  в оздоровчо-розважальному комплексі "Лісова пісня" надано номери різної комплектації та наповнення.


Номери "люкс" у зрубі

Для тих, хто цінує єднання з природою, хто хоче втекти від міської метушні, але при цьому зберегти комфорт та зручності, то зруб саме для цієї мети. Це окрема будівля, що знаходиться в лісовій частині території комплексу. Складається з двох номерів: 6-місний, 2-місний.  У кожного номера є альтанка, мангал і безкоштовна парковка.


lisova pisnya

2-місний номер складається з однієї кімнати та санвузла. У комплектацію номера входить: холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, електрочайник, кондиціонер, постільна білизна та набір необхідного посуду.


6-місний номер складається з двох спальних кімнат, кухні та санвузла. У комплектацію номера входить: холодильник, мікрохвильова піч, електропіч, телевізор, електрочайник, кондиціонер, постільна білизна та набір необхідного посуду.

Номери із зручностями

3-, 4- місні номери із ручностями розташовані в адміністративному корпусі та знаходяться на першому поверсі будівлі. У комплектацію номера входить: холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, електрочайник, сплит-система, постільна білизна та набір посуду.

Номери в корпусі

2-, 3-, 4- місні номери розташовані в одноповерхових корпусах з верандами. Санвузол знаходиться на веранді кожного корпусу. У комплектацію номера входить: холодильник, електрочайник, постільна білизна (на одну добу постільну білизну не надаємо!)

Будиночки "економ"

4- місні "економ" будиночки - це окремі будівлі, що складаються з однієї кімнати. На верандочці кожного будиночка розташований умивальник із холодною питною водою. Санвузол знаходиться на території. У комплектацію будиночка входить: холодильник, постільна білизна (на одну добу постільну білизну не надаємо!)

У вартість будь-якого номера в літній період входить відвідування спелеокімнати, басейну та дитячого батуту.

Розрахунковий час: заселення після 14:00; виселення до 13:00.

Діти віком до 6 років безкоштовно без надання спального місця.

Паління в номерах заборонено!

Проживання з тваринами можливе за попереднім погодженням з адміністрацією.