Дитячий табір в Алтагирі на Молочному лимані Азовського моря «Лiсова пiсня»

Дитячий заклад санаторного типу «Лiсова пiсня»

 Дитячий оздоровчий табір "Лiсова пiсня" знаходиться в мальовничій зоні на півдні Запорізької області в Алтагірскому лісництві, на березі теплого Молочного лиману Азовського моря. Молочний лиман є унікальним природним явищем - єдиним на Україні біосферним заповідником міжнародного рівня. В оздоровчому центрі "Лісова пісня" в заїзд можуть розміститися, відпочити і оздоровитися 400 дітей. Вік дітей: 6-16 років.  Є можливість супроводу організованих груп педагогами і батьками. Вартість путівок і дати заїздів в заклад можна подивитися ТУТ.

А також ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ і отримати цікаву для вас інформацію про заклад.

Дитячий оздоровчий заклад працює за баготьма напрямками:

Наш дитячий оздоровчий заклад на Азовському морі, головним чином, звичайно, спрямований на організацію повноцінного відпочинку для дітей. Тут безліч можливостей для організації дозвілля – ігри, конкурси, заходи, в яких дитина може розкрити себе з усіх боків, відкрити нові таланти і здібності, завести міцну дружбу з іншими дітьми і просто приємно провести час.

Заклад санаторного типу також спрямований на оздоровлення дітей. Навколишні природні умови ідеально підходять для цих цілей - заклад розташовується в хвойному та змішаному заповідному лісі, зелень обступає його навколо. Хвойний аромат і приємний вітерець з моря дозволяють відволіктися дітям від їх звичних міських буднів і сприятливо впливають на їх загальне самопочуття.  

Англійська мова в закладі

Ось уже кілька років діти, які приїхали в дитячий оздоровчий заклад "Лісова Пісня", не тільки відпочивають і оздоровлюються, а й вивчають англійську мову. Заняття проводять викладачі-філологи та студенти-волонтери з різних країн два рази в день в формі рухливих ігор, групових тренінгів, рольових ситуацій.  Незалежно від рівня знань, діти зможуть попрактикуватися безпосередньо з носіями мови, підтягнути знання або вдосконалити їх. Оздоровчий заклад співпрацює з англомовними волонтерами з різних країн. Які допомагають дітям створити атмосферу комфорту і невимушеності, в якій вони спокійно можуть спробувати себе в мові, не боячись осуду. До того ж, їм ніхто не поставить погану оцінку.Оздоровлення

На території дитячого оздоровчого закладу знаходиться двоповерховий лікувальний корпус. Тут знаходяться кабінети для масажу і фізіопроцедур, зали ЛФК і гімнастики. У тіні дерев знаходиться спелеокімната по типу соляної шахти.

Харчування

У дитячому оздоровчому закладі "Лiсова пiсня" організовано 5-ти разове варіативне харчування у великій затишній їдальні. Досвідчені кухарі пропонують різноманітні м'ясні та рибні страви, кисло-молочні продукти, в достатній кількості овочі і фрукти, кондитерські вироби, соки. Щодня лікар і дієтсестра контролюють якість, асортимент і калорійність харчування. До всього іншого, діти в закладі п'ють справжню мінеральну воду. Багата мікроелементами артезіанська вода піднімається з свердловин з глибини в 120 метрів

Плавальні басейни

У закладі є два плавальних басейни: один для дітей молодшого та середнього віку - 25м * 10м * 1,0м; та для дітей старшого віку - 12м * 6м * 1,5м. Вони наповнені  природною артезіанською водою, яка піднімається з глибини 120 м, а потім проходить очистку.  В басейнах проводяться заняття аквааеробікою, навчання дітей плаванню, спортивні змагання і водні конкурси.

Спортивні заходи

Ще один напрямок розвитку в дитячому закладі – звичайно ж, спорт. Заклад надає до користування різні види спортивного інвентарю, функціонують відкриті спортивні майданчики, обладнані відповідно до  вимог, і спортивні зали під дахом. Волейбол, баскетбол, футбол, теніс – все, що завгодно. Є навіть секція каное і свій власний скалодром, на якому діти можуть підвищити свою координацію і витривалість, побороти страх висоти і відчути себе справжніми альпіністами, підкорювати вершини.  Звичайно, заняття проводяться під наглядом і керівництвом кваліфікованого тренера зі страховкою, стан якої завжди перевіряється. Це гарантує безпечний відпочинок вашої дитини.

Скеледром

У дитячому оздоровчому закладі побудований скеледром, де під керівництвом досвідченого тренера, проводяться заняття. Діти можуть відчути себе в ролі справжніх скелелазів, випробувати свої сили і подолати страх висоти.

Гончарна справа

У дитячому закладі «Лісова пісня» працює гончарна майстерня «Чарівний глечик».  Для проведення заннять є всі необхідні матеріали та приладдя: гончарні кола, спеціальна глина, фарби. А ще справжня майстриня, фахівець гончарної справи, яка передає свій досвід дітям. Ліплення розвиває дрібну моторику пальців, фантазію, об'ємно-просторове мислення. У дітей з'явилася можливість виліпити своїми руками і забрати на пам'ять сувенір, отримати масу позитивних емоцій.

Соляна кімната

Визначним місцем закладу оздоровлення є спелеокімната. Це кімната з сіллю, в якій у дітей є можливість подихати її парами. Така інгаляція стає хорошою профілактикою захворювань дихальних шляхів і серцево-судинних захворювань.  Стіни спеліокімнати і підлога покриті сіллю.  Кам'яна сіль - це унікальна природна речовина. Це і харчовий продукт, і корисна копалина, і хімічна сировина, і лікарський засіб.

Територія

дитячого закладу знаходяться між деревами, в густому лісовому масиві. У зоні відпочинку - квіткові клумби, затишні алеї, дитячі ігрові майданчики. Площа дитячого закладу становить 8 га.

Галявина казок «Лукомор'я»

Дитячий оздоровчий заклад "Лiсова пiсня" радує дітей дивовижною галявиною казок «Лукомор'я» - улюблене місце ігор дітвори. З сухих дерев і старих пнів вирізані химерні персонажі за мотивами казок та улюблених мультиків. Без гірок, каруселей та гойдалок важко уявити собі повноцінний дитячий відпочинок.

Пляж

Дитячий оздоровчий заклад "Лiсова пiсня" розміщений на самому узбережжі Молочного лиману. Дно в зоні купання дітей пологе, піщане. Великий пляж обладнаний тіньовими навісами, роздягальнями, душем з прісною водою, питними фонтанчиками, спортивними майданчиками.

Вихователі

З дітьми працює ввічливий, уважний, чуйний і дуже добрий персонал - люди, готові приділити дитині увагу, вислухати, прийти на допомогу. Вони прекрасно розуміють потреби і інтереси дітей і роблять все, що в їх силах, щоб допомогти вихованцям розкритися, взяти активну участь у заходах і отримати купу відмінних вражень і яскравих спогадів.


Познайомитися з закладом можна, подивившись ось це відео про ДЗСТ "Лiсова пiсня", в якому юні герої Маша і Вітя проведуть для вас екскурсію по території, заглянуть в самі затишні куточки і розкажуть найбільші таємниці.


УВАГА!

НАЦIОНАЛЬНА ДИТЯЧА ГОРЯЧА ЛIНIЯ


тел. 0 800 500 225
116 111 ( Київстар та lifecell )
працює по буднях з 12:00 до 20:00,
та в субботу з 12:00 до 16:00.
http://la-strada.org.ua

Теги: табір азов, табір азовське море, дитячий табір азов, дитячий табір на азовському морі, дитячі табори азовське море, дитячі табори на азовському морі, дитячий санаторій на азовському морі, дитячі бази відпочинку азовське море, база відпочинку для дітей азов, санаторій для дітей азовське море, санаторії для дітей на азовському морі, азов табори, азовське море дитячі бази відпочинку, бази відпочинку для дітей азовське море.